Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

Ronela Hajati është ndër këngëtaret shqiptare që me të vërtetë pëlqehet nga audience e gjerë.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë informacione të shumta rreth jetës personale dhe asaj profesionale.

Ndërkohë, derisa po përgatitet për albumin e saj, Ronela ka vendosur të ndajë edhe disa fotosesione të mrekullueshme.

Në tre postimet e para ajo shihej me poza në portret, teksa për veshje kishte zgjedhur ngjyrën rozë.

Kurse në një imazh të fundit, bukuroshja brune u pa me një veshje të kuqe, duke vënë në pah gjoksin e formësuar.

Po ashtu vlen të përmendet se ajo nuk ka qenë aktive me prurjet muzikore për rreth një vit.

Pasi mori veten, Hajati ka thënë se albumi do të lansohet në mars, ndërsa ka përplot surpriza të tjera.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...