Ronela Hajati publikon këngën e re “Leje”, në bashkëpunim me Klement

Ronela Hajati ka publikuar këngën e re bashkë me videoklip.

Kënga erdhi në bashkëpunim me Klement dhe mban titullin “Leje”.

Teksti dhe melodia u realizuan nga vet Ronela, muzika nga Big Deal Records që po ashtu është producent i këngës, ndërsa videoklipi u realizua nga Sebastian Production.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe në të gjitha platformat e tjera.

Ndërkohë, Ronela paraqitet mjaft joshëse dhe unike në videoklipin e ri, me disa dukje të ndryshme.

Ndryshe, edhe ky vit ka qenë i angazhuar për artisten e cila krahas projekteve të reja ka mbajtur koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Related posts

Flaka Krelani vë në pah linjat trupore në fustanin e tejdukshëm me rrjetë

D V

Sharon Stone rrëfehet pas humbjes së madhe: “Nipi im, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave”

Lea Muslija

Linda Halimi do t’i nënshtrohet për herë të parë një ndërhyrjeje për heqjen e dhjamit dhe thotë se do ta ndajë atë me fansat në YouTube

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More