Ronela Hajati shfaqet në formë të mirë nga pushimet

Këngëtarja shpeshherë vë në dukje fizikun e saj perfekt.

 

Dhe, Ronela Hajati sot ka postuar imazhe të reja në Instagram e cila ka treguar se ka nisur pushimet.

E veshur me bikini me ngjyrë të zezë, ajo ka ekspozuar këmbët e saj dhe ka zbuluar se është duke pushuar në Ksamil.

https://www.instagram.com/p/CRrdh-oMyw3/?utm_source=ig_web_copy_link

Tutje, në përshkrimin e postimit Ronela Hajati ka shkruar se nuk i ka përfunduar edhe tetë projekte muzikore.

Ndryshe, kënga e fundit e saj është bashkëpunimi me Vig Poppën.

Related posts

Kylie Jenner fsheh stomakun me pallto të gjatë në kopertinën e Elle mes thashethemeve të shtatzënisë

Lea Muslija

Luana Vjollca plot sharmë dhe elegancë nga pushimet në Mykonos

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com