Ronela Hajati thotë se partneri i saj duhet ta pranoj atë ashtu si është

Këngëtarja erdhi me paraqitje mjaft të bukur në postimin e fundit.

 

Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marrin vëmendjen e publikut.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse ku erdhi me paraqitjen elegante, duke ndarë pamje nga teksa shihet se ka vendosur t`i ngjyrosë flokët tërësisht bionde.

“Po s’me deshe me ca tule me shume , mos prit te te dua kur te behem si modele e parezistueshme”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografive duke pranuar komente pozitive nga ndjekësit.

Related posts

Rita Ora shfaqet me dekoltenë e hapur dhe xhaketën plot shkëlqim në shfaqjen e Jolt në Los Angeles

D V

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Michael Coel ia kushton çmimin “Emmy Awards” secilit të mbijetuar të sulmit seksual

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com