Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ronela me një dukje ndryshe nga paraqitjet e rëndomta

Ronela Hajati pëlqen të eksperimentojë me dukjen e saj, ashtu që shpesh e shohim me paraqitje të pazakonta.

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 668 mijë ndjekës, shohim imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e këngëtares.

Kësaj radhe, ajo ka përzgjedhur një fotografi, në të cilën është paraqitur me paruke bionde dhe veshje komplete të ngushta me ngjyrë të kaltër.

“Dua të jem e tij”, është përshkrimi që ka zgjedhur këngëtarja për këtë postim që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Në javët e fundit, Ronela ka sjellë disa imazhe që kanë tërhequr vëmendjen e gjinisë së fortë, dy prej tyre jua sjellim më poshtë.

Në javët e fundit, Ronela ka sjellë disa imazhe që kanë tërhequr vëmendjen e gjinisë së fortë, dy prej tyre jua sjellim më poshtë.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...