Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rosie Huntington-Whiteley shihet me veshje glamuroze gjatë një takimi për biznes në New York

Ajo pothuajse asnjëherë nuk gabon me veprimet e saj kur bëhet fjalë për stilin.

Dhe Rosie Huntington-Whiteley kështu ka bërë edhe ditën e djeshme (e martë) gjatë një takimi që pati, shkruan Daily Mail.

33-vjeçarja është shfaqur në rrugët e New York, pasi ishte e angazhuar në një takim për biznes.

Padyshim që paparacit u shfaqën në vendin ku ajo ishte, duke fotografuar modelen në pozat më të mira që merrte.

Rosie u shfaq me një veshje glamuroze, duke bërë që të gjithë sytë e njerëzve përreth të ktheheshin nga ajo.

Për shkak të krizës globale, bukuroshja bionde nuk kishte anashkaluar edhe vënien e një maske me ngjyrë bezhë.

Postime të ngjashme

Agnesa Vuthaj duket atraktive në imazhet me bikini, ndërsa shijon pushimet në Maldive

S.B.

“Le t’i thyejmë pak zemrat”, Tayna merr vëmendje në pozat me bikini

S.B.

Ledri Vula më 18 maj sjell këngën e re “Don Mo”

S.B.

Dita e shtatë e provave në “Eurovision 2021”: Anxhela Peristeri mahnit me notat dhe performancën

S.B.

Justin Bieber shfaqet me stil të ri të ‘dreadlocks’, pasi u akuzua për përvetësim kulturor

S.B.

Bebe Rexha tërheq vëmendje të madhe me pozat topless

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...