Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rovena Stefa pretendon të bëjë dasmë me dy mijë të ftuar: Kam pritur boll për martesë

Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa, për vite të tëra ka qëndruar aktive sa i përket prurjeve muzikore.

Sa i përket jetës personale, ajo gjithmonë ka qenë më e rezervuar, përfshirë edhe në paraqitjet e saj televizive.

Ndërkohë, e ftuar në një emision në TV Klan, Rovena ka zbuluar se tashmë është në një lidhje dashurie.

E pyetur për dasmën e saj, Rovena është shprehur se për shkak të pandemisë coronavirus i është anuluar, por kjo nuk do të thotë që e ka anuluar komplet.

“E kam shtyrë që të jetë ai momenti ku unë mund të ftoj 2000 vetë, se sikur të ftoj në dasmë 100 veta nuk është dasmë e madhe”, është shprehur ajo.

Ndërkaq, artistja u shpreh se lidhja e dashurisë pretendon t’i përfundojë me plane serioze e martesë.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...