Roza Lati do t’iu lë pa gjumë me këto poza në bikini të tejdukshme

Moderatorja shqiptare ka vendosë t’iu lë pa gjumë.

 

Roza Lati kohët e fundit thuajse ka mbushur profilin e instagramit të saj me foto provokuese.

Moderatorja e shumëpërfolur në mediat rozë edhe sonte ka vepruar njëjtë, tek sa ka sjellë disa poza tejet të zjarrta.

Ajo u shfaq e veshur me bikini transparente të punuara me lule kamomili, që e bën të duket mjaft e veçantë.

Ndërkohë që nuk munguan komentet pozitive nga ndjekësit e saj, të cilët i shprehën komplimentet e shumta të tyre.

Ndonëse, Roza e ka pranuar publikisht që është në lidhje, por asnjëherë nuk ka sjellë foto të partnerit. /Lajmi.net/

Related posts

Elvana Gjata dhe Yll Limani lansojnë projektin “E di & Marre”

Lea Muslija

Jonida Maliqi iu bën qejfin fansave duke publikuar këtë foto të “outfitit” të saj

Lea Muslija

Varëse në ballë?Askujt nuk do i kishte shkuar ndërmend pse princeshë Diana mori atë vendim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More