Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Roza Lati ishte bashkë me të ëmën kur përjetoi tërmetin.

Roza Lati ishte në Durrës në momentin kur filluan lëkundjet e tokës, bashkë me moderatoren në ato momente ishte edhe e ëma e saj.

Roza tani ka treguar momentin e kaplimit nga ankthi me një postim të bërë në Instagram.

“tërmeti binte dhe unë shtrëngoja dorën e mamit. Sytë i kisha nga deti (10 metra larg nga dhoma) se mos na gllabëronte, dhe rrahjet e zemrës time i dëgjoja dhe më kumbonin në kokë”. 

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...