Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin: Jetojmë së bashku që tetë vite

Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi, ka kohë që nuk ka qenë aktive me prurje të reja muzikore.

Megjithatë, ajo së fundmi ka zbuluar të rejat në jetën private duke treguar më shumë për partnerin e saj.

E ftuar në “E Diela Shqiptare”, krijuesja e hitit “Ma thuaj ti” theksoi se i dashuri i saj quhet Shpëtim dhe se janë duke bashkëjetuar me njëri-tjetrin që tetë vite.

https://www.instagram.com/p/CGLhptNBeNg/?utm_source=ig_web_copy_link

Radi mes tjerash flet për raportin e tyre momentalisht dhe se çfarë i mban bashkë ata dy.

“Njeriu është interesaxhi në mënyrën e tij”, tha ajo me humor. “Me Shpëtimin kam interes shpirtëror, sepse dashuria është e tillë. Ikën Shpetimi dhe unë jam copë shpirtërisht, është ai që më nervozon më shumë por që dua më shumë”.

https://www.instagram.com/p/CGKnGUaBqKN/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa i përket projekteve të reja, “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona” mban titullin kënga e fundit e lansuar nga Rozana.

Me këtë bëri paraqitjen në festivalin “Kënga Magjike” në vitin 2018.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...