Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Rozana Radi ka publikuar disa imazhe në bikini.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet ku edhe erdhi tejet atraktive.

Rozana ka postuar një fotografi, ku erdhi e veshur në bikini të zeza, në të cilat theksoi linjat trupore.

Këngëtarja duket se po i shijon në maksimum pushimet e saja teksa edhe po ndan imazhe të ndryshme në Instagram.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...