Shqipëri

Rradhë dhe pa asnjë masë anti-covid, Vokshi: Këto janë pamjet e shkollave

Zhurnal Ads

Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka publikuar disa foto dhe video nga dita e parë e shkollës, qe deshmon kushte krejt te tjera nga ato qe pasyqrohen nga qeveria.

Me nje shenim ne faqen e saj ne FB, ajo akuzon kryeministrin Edi Rama për propagandë, teksa jep pamje nga situata ne shkollen “Gustav Mayer” në Tiranë.

#Propaganda e Kryeministrit Rama vs #Realiteti nê shkolla këtë fillim viti.

Përkundër fotove të përzgjedhura nga Kryeministri, situata në shumë shkolla është krejt ndryshe.

Kjo është shkolla Gustav Mayer në Tiranë.

Mungesë organizimi nga ana e shkollës që ka cuar në grumbullime prindërish e nxënësish… asnjë mundësi për respektim të protokollit të sigurisë së shëndetit.

Postime të ngjashme

Ulen ndjeshëm temperaturat, zbardhet nga dëbora Dardha

T E

Përgjimet që zbuluan abuzuesin me 9-vjeçaren në Sarandë – Si e liroi Gjykata

S.B.

Mafia e plehrave të Veronës zotëron 49% të Ecco Tirana

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...