Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rradhë dhe pa asnjë masë anti-covid, Vokshi: Këto janë pamjet e shkollave

Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka publikuar disa foto dhe video nga dita e parë e shkollës, qe deshmon kushte krejt te tjera nga ato qe pasyqrohen nga qeveria.

Me nje shenim ne faqen e saj ne FB, ajo akuzon kryeministrin Edi Rama për propagandë, teksa jep pamje nga situata ne shkollen “Gustav Mayer” në Tiranë.

#Propaganda e Kryeministrit Rama vs #Realiteti nê shkolla këtë fillim viti.

Përkundër fotove të përzgjedhura nga Kryeministri, situata në shumë shkolla është krejt ndryshe.

Kjo është shkolla Gustav Mayer në Tiranë.

Mungesë organizimi nga ana e shkollës që ka cuar në grumbullime prindërish e nxënësish… asnjë mundësi për respektim të protokollit të sigurisë së shëndetit.

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...