Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Rrahën me mjete të forta 56-vjeçarin, arrestohen 4 persona në Vlorë

Zhurnal Ads

Policia e Vlorës ka arrestuar 4 shtetas. Në pranga kanë rënë shtetasi me iniciale: P. H., 58 vjeç, H. H., 43 vjeç, Q. H., 56 vjeç dhe A. H., 21 vjeç, banues në Dukat, Vlorë.

Sipas policisë, shtetasit e lartpërmendur në datën 28.10.2020, në Orikum, Vlorë, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë goditur me sende të forta, duke i shkaktuar dëmtime, shtetasin I. H., 56 vjeç, banues në Orikum, i cili po merr mjekim në spitalin rajonal Vlorë.

Mbi të arrestuarit do rëndojë vepra penale “Plagosja e rëndë me dashje” e kryer në bashkëpunim. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Publikohen për herë të parë fotot e ambasadës shqiptare në Paris gjatë periudhës komuniste, këto janë emrat e oficerëve të Sigurimit të Shtetit që…

S.B.

I riu nga Shkupi lëndohet rrëndë, u rrëzua në dysheme derisa po frenonte autobusi

admin

Podujevë: Plagos dy persona dhe gjuan në drejtim të njësisë speciale dhe arratiset

S.B.

Vijojnë replikat në rrjetet sociale Rama-Basha për situatën në spitale, kryeministri publikon të tjera pamje nga pavijonet

S.B.

Dy persona janë kafshuar nga qentë endacak në Shkup

admin

Pamjet/ Me lot në sy e plot dhimbje, 15 gra naftëtare fillojnë grevën e urisë, zëvendësojnë burrat

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...