Agjencia Zhurnal.mk

Rrahje mes dy familjeve para spitalit “Sh.Naum Ohridski” në Shkup

Aksidenti ku me veturë është shtypur një fëmijë ishte shkak për rrahjen e djeshme mes dy familjeve në ish Spitalin e qytetit të Shkupit.

Dje në orën 21.00, B.K.(27) nga Shkupi ka denoncuar se rreth orës 19.00 në rr. “11 Tetori”, para Spitalit të Përgjithshëm të Qytetit “Sh.Naum Ohridski”, është sulmuar fizikisht nga Xh.B.(24) nga Shkupi. Sipas denoncimit, deri te grindja ka ardhur pasi më parë ka ndodhur një aksident trafiku në Shuto Orizarë, ku është lënduar një i mitur, thuhet në raportin e policisë.

Është përpiluar proçesverbal pë shkeljen e konstatuar nga neni 12 nga Ligji për shkelje kundër rrendit dhe qetësisë publike në RMV.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...