Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Rrahje në Fushë Kosovë, shkaku i pronës

Prishtinë, 20 nëntor, Zhurnal-ks – Tre persona pas një mosmarrëveshje pronësore janë rrahur mes vete.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 18:45, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe pas intervistimit dërgohet në mbajtje

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje pronësore janë rrahur mes veti tre të dyshuar m/k. Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim. 

Postime të ngjashme

Konjufca: Serbia po përdorë standarde të dyfishta në procesin e dialogut

Bekim Laçi

Kush janë dy serbët që Kurti ia përmendi Vuçiçit në takimin e Brukselit

Bekim Laçi

Kurti shpalos katër propozimet që pati në takim me Vuçiçin

Bekim Laçi

Analizë/ “Bashkë pa kufi” – Sa janë realizuar 83 marrëveshjet Kosovë-Shqipëri ?

Zekirija Haxhiu

Nga sot lejohen dasmat në Kosovë

Bekim Laçi

Debat i ashpër mes asamblistëve të LVV-së dhe Shpend Ahmetit, mund të përfundonte në rrahje

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...