Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Rrahje në Klinë, lëndohen tre persona

Zhurnal Ads

Tre persona janë arrestuar pasi për shkak të një mosmarrëveshje rreth transportit të udhëtarëve janë përfshirë në rrahje.

Në raportin e Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 08:30 në sheshin “Ndue Përlleshi”, Klinë.

Sipas raportit, tre personat kanë pësuar lëndime trupore, të cilët më pas kanë marrë tretman mjekësor.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj  kosovarë pasi që të njëjtit  për shkak të një mosmarrëveshje rreth transportit të udhëtarëve janë përfshirë në rrahje  dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, ata kanë marrë tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, njëri lirohet ndërsa dy tjerët janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qeveria e Kosovës merr vendimin, mbyll shkollat më 18 dhjetor

T E

Po trafikonin bomba me telekomandë drejt Malit të Zi, në pranga dy persona

S.B.

Ka rënë numri i të burgosurve

admin

Këmbësori humbi jetën në rrugën Strugë-Qafë Thanë

S.B.

Arrestohet 43-vjeçari që dëmtonte malin e Tomorit

S.B.

Nis dekorimi i shesheve të Prishtinës për festat e fundvitit

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...