Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

Policia e Kosovës ka njoftuar se katër persona janë rrahur mes vete në Prizren.

 

Sipas policisë deri te rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje në komunikacion.

Gjatë rrahjes janë përdorur mjete të forta (shkop dhe thikë).

Të lënduarit janë dërguar në Spital kanë marrë tretman të nevojshëm mjekësor dhe janë liruar nga spitali.

Me urdhër të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Related posts

Sulmoi konduktorin e autobusit, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

D V

Mbytet në plazhin e Shëngjinit pushuesi nga Kosova

D V

U kap me kokainë, arrestohet oficeri i policisë në Tiranë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com