Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Rrahje në Prizren, përfshihen shtatë persona

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 13:30 në Prizren ka ndodhur një përleshje fizike në mes shtatë personave.

Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet policore ku gjate kontrollit në veturën e njërit të dyshuar, është gjetur një armë me një karikator me katër fishekë, dy thika dhe një qelës gome që dyshohet të jetë përdorur në rast.

Lidhur me rastin me vendim të prokurorit njëri prej të dyshuarve i cili kishte në posedim armën dhe kishte shtënë me të, është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Policia e Kosovës i jep afat qeverisë: I keni një javë kohë

admin

Hoti në dy vjetorin e Ushtrisë: Synimi ynë është NATO

S.B.

Drejtori i Kirurgjisë jep detaje për gjendjen e personave që u lënduan në shpërthimin në Ferizaj

S.B.

Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë: Kosova e Serbia janë dakorduar për normalizim ekonomik

admin

Haradinaj: Vuçiq po ndihet i fortë tash kur kemi Qeveri të shkarkuar e presidente të dobët në detyrë

S.B.

Mbi 13 mijë raste aktive me koronavirus, paralajmërohen masa të reja kufizuese para festave të fundvitit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...