Rrahje në semafor në Shkup, i riu e sulmon me grushta, plaku ia kthen me shqelma (Video)

Përleshje fizike mes një personi të ri dhe një çifti pak më të moshuar është incizuar sot në Shkup.

 

Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale shihet se si shoferi i ri e godet me grushta të moshuarin, kurse ai ia kthen me shqelma.

Incidenti ka ndodhur në lagjen Kisella Vodë, kurse shkak ka qenë ngatërresa në trafik. Videon mund ta shikoni në këtë Link.

https://infomax.mk/wp/wp-content/uploads/2021/09/0-02-04-4530288e8b00bd9347f2183c7ff6d2cbd56d3e4b4698e826918f3f488982548d_32070933f6a635e6.mp4?_=1

Related posts

Për vozitje të shpejtë 661 sanksione në territorin e gjithë vendit

D V

Arrestohet personi që ishte arratisur dje nga paraburgimi

D V

Shkaku i xhelozisë, i fejuari i shkakton lëndime trupore një vajze në Dragash

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More