Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rrëfimi i Ermal Fejzullahut për sulmet e panikut, lajmeve të pavërteta e raportin brenda familjes

Ermal Fejzullahu ishte i ftuari i kësaj të diele në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”.

Artisti promovoi për herë të parë në televizion, bashkëpunimin e tij me Ghettogeasyn e Majkin, teksa zbuloi se ka dhe dy duete të reja, një me Luar e një tjetër me një reper që ka bashkëpunuar më parë.

Rrëfimi i Ermalit u stacionua edhe tek familja, lidhja e ngushtë që ka ai me nënën e motrën, e teksa zbuloi se si në çdo çift, edhe ai me Arianën ka konflikte të vogla, të cilën e falenderoi publikisht për mbështetjen dhe ndihmën që i jep në karrierë.

Por, përtej kësaj Fejzullahu sqaroi lajmin se ishte paguar me drogë në një koncert duke thënë se ishte një artikull super i pavërtetë.

Pjesë e intervistës ishte edhe deklarata e tij se ka vuajtur nga sulmet e panikut, e teksa ka folur publikisht për këtë çështje që t’iu ndihmojë edhe të tjerëve që vuajnë nga ato.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...