Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Rregjistrohen 475 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës

Shkup, 5 shtator – Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 475 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme bëjnë apel deri te të gjithë qytetarët që të respekojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim luftimin e virusit korona.

Postime të ngjashme

Aleksandër Vuçiq: Faleminderon SHBA-në për mbështetjen e Mini-Shengenit

N E

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës takohet me me BNJVL-në dhe kryetarët e komunave

N E

Venko Filipçe: Gjendja me virusin është duke u qetësuar

N E

Rinkeviçs pas takimit me Dimitrovin: Shpresoj se Maqedonia e Veriut do të jetë anëtarja e 28-të e BE-së

R Zh

Kuvendi e përfundoi debatin për Projektligjin një pjesë e Malit Sharr të shpallet Park nacional

R Zh

Gjykata Civile dhe Penale Shkup do të përforcohen me nga tre gjyqtarë, vendosi Këshilli Gjyqësor

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...