Rrëmbehet një person në lokalin e tij, e dërgojnë në pyll dhe e sulmojnë fizikisht

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka raportuar se derisa ishte duke punuar në lokalin e tij, tre të dyshuar të panjohur për viktimën e kishim marr me dhunë me veturë dhe e kishin dërguar në pyll, ku e kanë sulmuar, duke i shkaktuar lëndime.

 

Rasti ka ndodhur të hënën Drenas, rreth orës 19:30.

Viktima më pas ka arritur të largohet prej personave të dyshuar.

“Gllogoc 23.08.2021–19:30. Viktima mashkull kosovar raporton se derisa ishte duke punuar në lokalin e tij, tre të dyshuar të pa njohur për viktimën e kishim mare me dhunë me veturë dhe e kishin dërguar në pyll dhe e kishin sulmuar duke i shkaktuar lëndime dhe më pas viktima ka arrit të largohet prej personave të dyshuar”, thuhet në raport.

Të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor. Është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar.

Related posts

Për ngasje të shpejtë 307 sanksione në territorin e të gjithë vendit

Z H

4 plumba në sy të fëmijëve/ Policia zbulon atentatorin e Edison Begajt (EMRI)

D V

Në Shkup 177 kundërvajtje rrugore, 23 për vozitje të shpejtë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More