Agjencia Zhurnal.mk

Rrënohen objektet rreth Klinikës Infektive në Shkup

Shkup, 21 mars – Kreu i Qytetit të Shkupit përmes profilit të tij në Facebook ka njoftuar se po rrënohen objektet-barakat rreth Klinikës Infektive për tu liruar hapsira për çasje sa më të lehtë deri në Klinikën Infektive.

“Po rrënojmë objektin e ashtuquajtur “Medicinerët” në Qendrën Klinike, për shkak të nevojave për hapsirë rreth Klinikës Infektive.

Po ndihmojmë Ministrinë e Shëndetësisë dhe Qendrën Klinike”-ka shkruar mes tjerash Shilegov.

Го рушиме Медицинар во Клинички центар за потребите на просторот околу Инфективна клиника.Го помагаме Министерството за здравство и Клиничкиот центар. #СедиДома

Posted by Петре Шилегов on Saturday, March 21, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...