Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Rrëshqitje dheu në rrugën Tetovë – Sellcë, apelohet për kujdes

Tetovë, 11 shkurt – Në rrugën drejtë fshatrave të malësisë së Tetovës gjatë ditës së sotme ka pasur rrëshqitje të dheut dhe gurëve të mëdhej ndërkohë që në vendngjarje ka qëndruar edhe policia e cila po bën apel për kujdes gjatë vozitjes.

Kjo rrugë lidh tre fshatra të malësisë së qytetit edhe atë Llacë, Sellcë dhe Vicë ndërsa është shumë e frekuentuar andaj apeli bëhet që të mos shkaktohet ndonjë dëm në njerëz.

Postime të ngjashme

Zjarre edhe në Rakotinc dhe Kuçkovë të Shkupit

Z H

Shtabi i krizës në Kumanovë u bëri thirrje qytetarëve t’I respektojnë rekomandimet e Qeverisë

Z H

BE-ja dërgon pajisje dhe ndihmë për përballje me zjarret në Maqedoninë e Veriut

Z H

U ndanë 11 vendime për Kopshtin e fëmijëve “Fidani”

Z H

Prilep/ 11 qytetarë ngelin pa shtëpi, digjen dhe barakat sociale, shpëtohen 3 foshnje

Z H

Edhe Qyteti i Shkupit ndanë nga 10 mijë denarë shpërblime për zjarrfikësit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...