Shqipëri

Rrëshqitje gurësh, bllokohet aksi Bajram Curri-Valbonë

Zhurnal Ads

Policia e Kukësit apelon qytetarët dhe turistët që duan të lëvizin në aksin Bajram Curri-Valbonë të shmangin këtë rrugë.

Në një njoftim për mediat, policia informon se për shkak të reshjeve të shiut, gjatë mbrëmjes, aksi rrugor Bajram Curri-Valbonë, është e bllokuar nga rënie e gurëve.

Policia Rrugore bënë thirrje qytetareve apo turistëve që ndodhen në Tropojë, të shmangin lëvizjen në këtë segment rrugore deri në një njoftim të dytë.

Shërbimet e Policisë si dhe firma kontraktuese po punon për hapjen e rrugës.

“Për çdo problem qytetarët që ndodhen në këtë akse të telefonojnë në numrin 129 për t’ju ardhur në ndihmë”, apelon policia.

Postime të ngjashme

Pas grevës në burgun e Peqinit, 100 të burgosur hyjnë në grevë urie në burgun e Reçit

admin

Digjen edhe dy automjete në orët e para të mëngjesit në Elbasan, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

S.B.

Rama nxjerr shifrat e vendeve të reja të punës: Këtu janë vetëm individët e regjistruar

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...