Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Rrëshqitje të dheut në rrugën Strumicë-Berovë

Berovë, 31 janar – Nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njoftojnë se ka rrëshqitje të dheut në rrugën Strumicë-Berovë.

“Për shkak të rrëshqitjeve të dheut nga shkëmbinjtë dhe toka, komunikacioni në rrugën Strumicë-Berovë te miniera Ograzhden është mbingarkuar”, thonë nga LAMM.

Nga atje theksojnë se komunikacioni në vend po zhvillohet në rrugë të thata. Nga atje njoftojnë se reshje të borës me intensitet të ulët ka në Kodrën e Diellit.

Postime të ngjashme

DMSH i mobilizon ekipet për mbrojtje dhe shpëtim nga zjarret, thirrje për t’u përfshirë edhe shoqatat vullnetare zjarrfikëse

D V

Rektorati I Universitetit “Nëna Terezë” në Shkup me apel për vaksinimin e stafit dhe studentëve të UNT-së

D V

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...