Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rrëshqitjet e dherave, zhbllokohen rrugët në Gjirokastër

Zhbllokohen rrugët  drejt Zhulatit dhe akset Kolonjë-Golem, Kordhocë-Lazarat, Asim Zeneli-Krinë-Tranoshishtë-Saraqinishtë, Ura e Lumit-Topullaraj.

Këto akse ishin te bllokuara për shkak të inerteve që depërtuan në rrugë nga shirat  e dendur.

Edhe  në  urën e lumit, liqeni i Viroit është tërhequr dhe mjetet kalojne pa vështirësi për momentin.

Postime të ngjashme

Pse e skualifikuan? Mjeku Kosova: Tritani më mban inat për tenderin “që nuk mbylla sytë”. Ruli për vjedhjen e njeriut të tij

T E

Qëllohet me armë zjarri drejt një makine në Tiranë

T E

Kryemadhi paralajmëron Ramën: Durim! Nesër të shpjegoj fabrikën e parave

S.B.

Ursula von der Leyen: E ardhmja e Shqipërisë është Europa! Duhet të fillojnë negociatat

S.B.

Reforma në Drejtësi/ Presidenca paralajmëron Ramën: Mos e provoko popullin e 2 marsit!

S.B.

“Koha i thërret shqiptarët për t’u bashkuar në një Besëlidhje të re”, Meta mesazh në 577-vjetorin e Besëlidhjes së Lezhës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...