Agjencia Zhurnal.mk

Rrezikoi të mbytej në det, 79-vjeçari nga Vlora në gjendje të rëndë

Një 79 vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë pasi ka rrezikuar që të mbytet në det.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në plazhin e Lungomares shtetasi L. M., 79 vjeç, duke u larë në det dyshohet se ka rrezikuar të mbytet.

I moshuari është transportuar në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore.

Njoftimi i plotë:

Rreth orës 09:25, në plazhin e Lungomares shtetasi L. M., 79 vjeç, duke u larë në det dyshohet se ka rrezikuar të mbytet dhe është transportuar në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...