Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rrëzimi i dekretit për kodin zgjedhor, Meta: Asnjë surprizë nga Kuvendi i inceneratorëve

Zhurnal Ads

Për rrëzimin nga ana e Kuvendit të dekretit për kthimin për rishqyrtim të ndryshimeve në Kodin Zgjedhor ka reaguar edhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta.

Ai thotë se e priste këtë votim, ndërsa nuk nguron ta cilësojë Kuvendin njëpartiak. Presidenti thotë ghjithashtu se më shumë për këtë çështje do të flas në emisionin Zonë e Lirë në TV Klan.

“Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve! Me qetësi dhe dashuri! Nesër më ndiqni tek “Zonë e Lirë” e Arian Çanit!”, thotë Meta në mesazhin e tij.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ndryshime në qeveri, këta janë emrat e rinj që futen

admin

I kërkuar në Itali për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale/ Pranga 25-vjeçarit në Durrës

admin

E burgosura shtrohet me urgjencë te Infektivi, gardianët e veshur si infermer e me armë në duar rrethojnë spitalin

admin

VIDEO/ Raporti i DASH, reagon PD: Korrupsioni i qeverisë në ikje largon investitorët amerikanë dhe mbyll vendet e punës për shqiptarët

admin

Meta vlerëson me Dekoratën “Nderi i Kombit” Petrit Radovickën, një nga kolosët e sistemit energjetik shqiptar

admin

Shpëtohet familja shqiptare që ishte bllokuar mes borës në Kroaci

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...