Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Rrëzohet nga pema, humb jetën një person në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka humbur jetën një person në Prizren, si pasojë e lëndimeve të marra nga rrëzimi i një peme.

Rasti ka ndodhur ditën e ënjtë, rreth orës 17:5, transmeton Telegrafi.

“Viktima mashkull kosovar, është rrëzuar nga pema dhe ka pësuar lëndime të rënda. Viktimës i është dhënë tretmani mjekësor, por nga lëndimet e pësuara, ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftim.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML, për obduksion.

Postime të ngjashme

Kurti me rastin e “Ditës së Evropës”: Për njerëzit e Kosovës, BE-ja është më shumë se struktura dhe institucione

N E

Nga një aksident rrugor në Carralevë të Shtimes kanë humbur jetën dy fëmijë

N E

Ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla ka reaguar lidhur me sulmin në Zubin Potok

N E

Ministri i Jashtëm kroat Gordan Grliq-Radman i reagon Vulinit pas deklaratës se Kroacia dhe Kosovën janë “vëllezër të armëve”

N E

Policia e Kosovës jep detaje lidhur me rastin e ndodhur sot në Zubin Potok

N E

Vjosa Osmani sot kujtoi heroin e kombit, Ilir Konushevcin: Iliri dhe liria janë një

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...