Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Rrëzoi burrin me një goditje të fuqishme, dhe e gjitha ishte një keqkuptim

Një pasdite e bukur në një lojë bejsbolli mori një kthesë të papritur kur një tifoz i tërbuar rrëzoi një tifoz të ekipit kundërshtar.

Incidenti ndodhi të mërkurën pasdite në një lojë San Diego Padres-Colorado Rockies.

Një tifoz i Padres goditi një tifoz të Rockies direkt në kokë, dhe ai menjëherë u rrëzua, transmeton Telegrafi.

Pamjet u bënë shpejt virale në mediat sociale.

Në fillim, nuk ishte e qartë se çfarë çoi në këtë përleshje, por dukej se audienca ishte në krah të tifozit të Rockies, gjë që është e kuptueshme duke marrë parasysh se loja u luajt në Colorado, shkruajnë mediat amerikane.

Policia tha se nuk ishte ngritur asnjë akuzë sepse viktima nuk donte të padiste sulmuesin.

Doli gjithashtu se ishte një keqkuptim.

Gjegjësisht, publiku i bërtiti adoleshentit, babai i të cilit u largua nga stadiumi, dhe sulmuesi mendoi se ata po e brohorisnin këtë, kështu që ai vrapoi te tifozi kundërshtar dhe e nokautoi.

Postime të ngjashme

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

Vdes babai i 89 fëmijëve me 38 gra

Zekirija Haxhiu

Vendi ku nuk ka rënë shi që 400 vjet

Dafina Vidishiqi

Vula 7.000-vjeçe në Izrael mund të ishte përdorur për nënshkrimin e dërgesave

Dafina Vidishiqi

Enigma të cilën mund ta zgjidhin vetëm një për qind e njerëzve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...