Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Rrihen mes vete dy shtetas të huaj në Prishtinë

Dy persona (shtetas të huaj) janë arrestuar pasi janë përleshur fizikisht mes vete.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 00:40 në rrugën “Sylejman Vokshi”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor.

“Janë arrestuar dy meshkuj shtetas të huaj, pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete. Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe të njëjtit pas intervistimit, me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Digjet një shtëpi në Shkup

R Zh

Tejkaloi qëndrimin e lejuar në RMV, arrestohet 25-vjeçarja nga Ukraina

S.B.

Përfundoi në stacion policor pasi që transportonte dru pa dokumente

S.B.

Shkodër/ Hapte llogari në rrjete sociale me fotografitë e saj, 17-vjeçari debaton me bashkëmoshataren dhe qëllon me armë zjarri drejt banesës

S.B.

E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

S.B.

Kërçovarja u privua nga liria, policia u gjeti drogë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...