Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Rrihen mes vete shtatë persona në Podujevë, bëhen për spital dhe arrestohen

Një përleshje ka ndodhur të hënën në Podujevë.

Policia raporton se në rrugën “Skenderbeu” në Podujevë, të hënën pasmesnate, pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete shtatë persona.

Gjashtë prej tyre kanë kërkuar tretman mjekësor dhe më pas janë arrestuar dhe njëri nga të dyshuarit gjendet në arrati.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...