Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rriten kërkesat për anëtarsim në LSI

Zhurnal Ads

Pas votimeve në LSI, ku u pa një rekord votuesish në moshë të re, si dhe një radhë si në zgjedhje parlamentare, mësohet se ka kërkesa të shumta nga të rinj të tjerë për anëtarsim në këtë forcë politike.

LSI synon të dalë forcë e parë politike në këto zgjedhje, të cilat do jenë vendimtare për 30 vitet e ardhshme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

FMN: Pandemia COVID-19 pritet ta varfëroj çdo qytetarë të Shqipërisë me 360 euro

admin

Përse armenët vrasin civilët azerë?Cila është në realitet arsyeja e nisjes së përleshjeve? Nga Malik Hasa

admin

Tenton të dhunojë kolegen në furrën e bukës, 48 vjeçari prangoset

admin

Mbledhja e përbashkët e qeverive, Prishtina dhe Tirana takohen të premten në Shkodër

admin

Lleshaj: Është shënuar intensitet i lartë në goditjen e krimit të organizuar

S.B.

“Gjobat nuk falen”, maskat do të qëndrojnë deri në fund të dimrit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...