Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rrjedh ilegalisht në internet bashkëpunimi i ri i Dua Lipës me Kanye West

Zhurnal Ads

Dua Lipa bashkëpunoi me Kanye West në një këngë që tashmë ka rrjedhur ilegalisht në internet.

Kanye, 43 vjeç, i cili ka drejtuar fushatën e tij presidenciale, regjistroi këngën me titull “Law Of Attraction” në bashkëpunim me artisten nga Kosova, për albumin e tij “Yandhi”, e cila më vonë u hoq, shkruan DailyMail.

“Dua e pëlqente shumë muzikën e Kanye-t kur ishte më e re dhe e konsideronte veten një fanse të madhe të tij”, tha një burim i brendshëm për The Sun.

Krijuesja e hitit “New Rules”, 25 vjeçare, thuhet se ishte ‘e entuziazmuar’ që kishte punuar në studio me Kanye-n ‘sepse ishte një përvojë e vërtetë’.

Sidoqoftë ‘koncepti i tërë kishte ndryshuar’ nga koha e publikimit të albumit, tha burimi i brendshëm për The Sun.

Në video ne publikuar në YouTube, ku kënga e dyshes rrjedh ilegalisht, Dua paraqitet duke thënë përgjatë këngës: “Ligji i tërheqjes, do të thotë që kam humbur pasionin. Do të thotë se kam marrë atë që kam kërkuar, pikërisht atë që kam kërkuar”.

Dua gjithashtu në pak ditë do të publikojë këngën e saj më të re “Fever” me këngëtaren belge, Angèle.

Kanye West – Law Of Attraction (feat. Dua Lipa) [NEW LEAK]

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Përmes fotografive ngacmuese, Era Istrefi njofton se është bërë banore rezidente e Londrës

admin

Marina Vjollca shpenzon mbi tre mijë euro për një paraqitje

S.B.

Skivi: Largimin e Ledrit prej “Skillz” e kam përjetuar keq!

S.B.

Këngëtarja e “Do Ya”, K.T.Oslin vdes në moshën 78 vjeçare

S.B.

Getinjo dhe Don Xhoni drejt një bashkëpunimi?

S.B.

Kylie Jenner nuk lë askënd indiferent me pozat provokuese

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...