Agjencia Zhurnal.mk

Rrokullisen me traktor, lëndohen rëndë dy persona nga Saraji i Shkupit

Shkup, 21 maj– Dy djem, nga ku njëri I mitur janë lënduar rëndë pasi që është rrokullisur traktori, mbrëmë në Saraj të Shkupit.

Sipas policies, fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 18.30 në rrugën “1” në Saraj. Traktor me tabela të regjistrimit të Shkupit, I drejtuar nga personi me iniciale J.S (25) , ka humbur drejtimin dhe është rrokullisur. Shoferi me inicale J.S, 25 –vjeçar ka pësuar lëndime të rënda trupore, derisa bashkëudhëtari I tij 15 vjeçar nga fshati Grçec është lënduar më lëhtë.

Të dy personat janë dërguar në spitalin e Qytetit “8 shtatori” për shërim të mëtutjeshëm.

Hetim në vendngjarje kanë kryer MPB-ja e Shkupit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...