Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Rrokulliset vetura në rrugën Tetovë – Kodra e Diellit, ka të lënduar

Tetovë, 28 mars – Është rrokullisur një veturë në rrugën Tetovë – Kodra e Diellit, ku sipas informacioneve të para ka të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 13:00. Në vendin e ngjarjet ka arritur policia dhe zjarrfikësit.

No description available.
No description available.
No description available.
No description available.

Postime të ngjashme

Qyteti i Shkupit: FIllon ofanziva ndërtimore verore e rrugëve dhe bulevardeve

R Zh

Mungojnë dëftesat e nxënësve në shkollat fillore dhe të mesme

R Zh

Në kufirin Tabanoc për hyrje në vend pritet rreth 20 minuta

R Zh

Dezinfektim ajror kundër mushkonjave në Shkup

R Zh

Edhe dhjetë ditë për parashtrim të kërkesave për subvencione bujqësore

R Zh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...