Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

Tiranë, 11 prill, Zhurnal.mk – Presidenti Ilir Meta e nisi ditën këtë të diel me sulme ndaj qeverisë.

I ndodhur në rrugën e Borshit, që pësoi dëmtime të rënda nga shirat e janarit, Meta e quajti këtë me ironi një kryevepër.

Ai paralajmëroi në “Facebook” se të babëziturve do t’u kërkohet llogari fill pas zgjedhjeve.

Postime të ngjashme

Muslimanët sot festojnë Fitër Bajramin

R Zh

Agjencia “Zhurnal” ua uron besimtarët mysliman festën e Fitër Bajramit

R Zh

Bamir Topi: Lulzim Basha nuk do të kishte jetë në PD nëse nuk do të kishte lidhjen me Sali Berishën

N E

Presidenti Ilir Meta uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit

N E

PD më 16 Maj do të mbledhë kryesinë dhe këshillin kombëtar

N E

Analizë / Përmes aderimit të Iranit në SCO, Rusia do ta realizojë ëndrrën e saj për krijimin e një OPEC-u të gazit natyrorë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...