Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Rudiger si Suarez, kafshon Pogban

Antonio Rudiger mund të dënohet nga UEFA.

Po rridhte minuta e 44 në ndeshjen ndërmjet Francës dhe Gjermanisë kur një rast i çuditshëm ndodhi.

Mbrojtësi i Gjermanisë, Antonio Rudiger duket se kishte kafshuar në shpinë mesfushorin Paul Pogba në min 44′.

VAR-i nuk e shqyrtoi këtë gjestë të Rudiger, por ai mund të dënohet nga UEFA-ja pas ndeshjes për këtë incident.

Postime të ngjashme

Milani përgatitë ofertë për Iscon

D V

Trent Alexander-Arnold i qëndron besnik Liverpoolit, nënshkruan kontratë të re afatgjate

D V

Arsenali refuzon ofertën e Romës, i ofron kontratë të re Granit Xhakës

D V

Williane refuzon një ofertë jashtëse nga Arabia Saudite

D V

Barcelona arrin marrëveshje për shitjen e Braithwaite në Ligën Premier

D V

Milani vazhdon interesimin për Ziyech, e do me çdo kusht në San Siro

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...