Rudina Dembacaj publikon video duke u puthur me Mark Frrokun

Aktorja shqiptare ka publikuar momente intime.

 

Rudina Dembacaj dhe biznismeni shqiptar Mark Frroku ka kohë që po e shijojnë romancën e dashurisë së tyre.

Lidhja e tyre bëri bujë pasi që Rudina nisi lidhjen pas ndarjes nga bashkëshorti saj i parë me të cilin kishin martesë disa vjeçare e madje edhe fëmijë.

Por raportet nuk i kanë të acaruara, ish bashkëshorti saj ka qenë prezent në ditëlindjen e vajzës e shpesh edhe shihen bashkë.

Ndërkohë, që mbrëmë Rudina publikoi një video teksa ajo dhe Marku shkëmbejnë puthje.Video Player

Related posts

Emmy Awards 2021 kritikohet nga ndjekësit për mosrespektimin e masave kundrejt COVID-19

D V

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen më të dashuruar se kurrë, gjatë arritjes në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

Aurela dhe Stine paralajmërojnë bashkëpunimin e ri muzikor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com