Rudina Magjistari ndan fotot më të ëmbla me të shoqin dhe Mian

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës së saj private. Rrallëherë ajo publikon foto familjare në rrjete sociale, siç ka bërë së fundmi.

 

Moderatorja ndodhet me pushime me bashkëshortin dhe me vajzën e tyre, Mia. Ajo ka publikuar në rrjete sociale dy foto të ëmbla nga Kepi i Rodonit.

Në njërën prej fotove shihet Mia buzë detit, ndërsa në tjetrën shihet Mia dhe bashkëshorti i saj.

https://www.instagram.com/p/CSw5lbnDVS7/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Poem Blu sapo tha fjalën e parë!

R Zh

Morena Taraku nuk harron të urojë ndjekësit me rastin e Bajramit

D V

Marina në muajin e katërt të shtatzënisë dhe gjinia është…

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More