Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rudina Magjistari u bën apel të gjithëve: Mbani maskën, që të shijojmë verën që kemi përpara

Ajo është njëra nga moderatoret më të dashura në trojet shqiptare.

Fjala është për Rudina Magjistarin, e cila tashmë shquhet për punën dhe sukseset e arritura me emisionin e saj.

Prezantuesja së fundmi u ka bërë apel të gjithëve që të mbajnë maskat, duke marrë parasysh që akoma jemi të përfshirë nga COVID-19.

“Mbani maskën, që të shijojmë verën që kemi përpara”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Reagimet e ndjekësve ndërkohë kanë qenë të menjëhershme, duke shprehur mendimet e tyre në hapësirën për komente.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri ndërkohë njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 876 raste të reja me coronavirus, ndërsa 7 persona kanë humbur jetën në përballje me coronavirus.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...