Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ryva Kajtazi mahnit me linjat trupore, pak muaj pas lindjes

Zhurnal Ads

Ajo është bërë nënë për herë të dytë në muajin qershor.

Dhe Ryva Kajtazi ka kohë që po përflitet për fizikun e saj atraktiv, duke qenë se kanë kaluar vetëm pak muaj nga lindja.

Kjo është vërejtur më së miri në një postim të fundit që ka ndarë, në të cilin shfaqet e veshur me një fustan të kuq të prerë anash.

Biondja, e cila numëron 153 mijë ndjekës në Instagram, duket në formë të mahnitshme.

Madje, kjo ka bërë që të komplimentohet në masë të madhe edhe nga fansat e miqtë që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Duket se Ryva këtë kohë i është përkushtuar mjaft shumë vetes, meqenëse befasoi me pamjet e fundit.

Në anën tjetër, Kajtazi ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte muzikore ndërsa ka filluar të përgatitet për xhirimet e Vitit të Ri.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rihanna shkakton irritim te komuniteti mysliman – përdori vargjet e shenjta islamike të hadithit në sfilatën e të brendshmëve

admin

Arta Elezaj tregon aftësitë në vallëzim në një video të ndarë në TikTok

S.B.

Vildane Zeneli: Kam bërë 30 herë testin për COVID-19, jam hipokondriake

admin

Adrola Dushi thotë se u bë nënë në moshën 20 vjeçare: Troi më bën të qaj nga lumturia, ai është bekimi i jetës time

S.B.

Sara Hoxha ndan video duke përgatitur dhomën e foshnjës, Ledri i vihet në ndihmë

S.B.

Rita Ora pritet të marrë reagime të ashpra pas xhirimit të klipit në objektin kontrovers të Bashkimit Sovjetik

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...