Agjencia Zhurnal.mk

Ryva Kajtazi ndërron look-un, duket më e veçantë

Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi shumë shpejt pritet të sjellë projektin e saj më të ri.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar një video, në të cilën dukshëm ka ndërruar look-un e saj- shkruan Indeksonline.

Ryva shquhet për elegancën e saj, dhe jo shpesh herë bënë paraqitje nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...