Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ryva Kajtazi pozon atraktive me veshje tradicionale

Zhurnal Ads

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, ndërsa vazhdon të ndajë postime të ndryshme.

Fjala është për këngëtaren Ryva Kajtazi, e cila vetëm në Instagram numëron mbi 153 mijë fansa.

Krijuesja e hitit “Hajde zemër” së fundmi ka hedhur një fotografi atraktive, në të cilën shfaqet me veshje tradicionale.

E njëjta duket e mrekullueshme, derisa siç shihet kjo është realizuar në kuadër të xhirimeve të Vitit të Ri.

Komplimentet dhe reagimet ndërkohë nuk munguan as nga miqtë dhe ndjekësit e saj.

Kajtazi muajve të fundit ka qenë më pasive në muzikë, duke u përkushtuar më shumë në jetën private pasi në qershor u bë nënë për herë të dytë.

I fundit projekt i lansuar nga 40 vjeçarja mban titullin “Santorini”, i cili njëherësh u prit mirë edhe nga publiku.

Ryva Kajtazi – Santorini (Official Video)

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa, Lewis Capaldi dhe Harry Styles ishin artistët më të dëgjuar gjatë vitit 2020 në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

Vjen “Pray” nga Amar, njihuni me reperin e ri shkupjan

T E

Cardi B shihet sërish me ish-bashkëshortin Offset, pasi u ndanë në shtator të këtij viti

admin

Selena Gomez thotë se voton për herë të parë në zgjedhje

admin

Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

admin

Aludohet se Dafina dhe DJ Geek janë rikthyer sërish bashkë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...