Agjencia Zhurnal.mk

Ryva Kajtazi sapo publikoi projektin e ri muzikor ‘Santorini’

Këngëtarja Ryva Kajtazi sapo ka publikuar projektin e saj me të ri ‘Santorini‘, shkruan GazetaBlic.

Tekstin e këngës e ka shkruar Aida Baraku, muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati, ndërsa për videoklipin është përkujdesur ‘Urbangraphics‘.Ryva, është shfaqur joshëse dhe më shumë stil.

Kënga është ritmike nëse e ndigojmë nga muzika, ndërsa për nga teksti është baladë.‘Santorini‘, nga Ryva mund ta dëgjoni më poshtë.

https://www.youtube.com/watch?v=CLdDxAa5DWs&feature=player_embedded

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...