Agjencia Zhurnal.mk

Ryva provokon rëndë me pamjen e fundit, të tillë nuk e keni parë kurrë

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo. Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka ekspozuar këmbët dhe po duket shumë provokative.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...