Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

S4MM paralajmëron këngën e re “Tradhtare”

Reperi nga Tetova, S4MM, duket se do të fillojë një vit të mbarë sa i përket karrierës profesionale.

Ai përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Megjithëse projekti duket se do të lansohet së shpejti, 26 vjeçari nuk ka bërë akoma ndonjë datë zyrtare të publikimit.

Në postimin e ndarë në llogarinë personale, Instagram, Samir Selimi (emri i vërtetë) zbulon se projekti titullohet “Tradhtare”.

“Tradhtare”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë referuar këngës së re.

Reagimet e fansave ishin të menjëhershme, duke pyetur reperin se ‘kur do të lansohet?’.

S4MM në anën tjetër në natën e Vitit të Ri solli këngën e re “Showtime”, në bashkëpunim me reperin Fajt.

Bashkëpunimi për pak ditë grumbulloi afro 400 mijë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...