Agjencia Zhurnal.mk

S4MM pozon i lumtur krah partneres së tij: Shpresoj se të gjithë keni një jetë të mirë

Së fundmi ka qenë vet artisti, ai i cili ka ndarë një fotografi përkrah të fejuarës së tij në llogarinë personale, Instagram.

Së fundmi ka qenë vet artisti, ai i cili ka ndarë një fotografi përkrah të fejuarës së tij në llogarinë personale, Instagram.

View this post on Instagram

☺️hope u all have a good life🥰❤️

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

“Shpresoj që të gjithë keni një jetë të mirë”, ka shkruar ai krahas imazhit ku shfaqet Filis duke e përqafuar nga mbrapa S4MM.

Krijuesi i hitit “Medelina” ndonëse nuk ka zbuluar më shumë për të fejuarën, ai në rrjetet sociale nuk ngurron të tregojë dashurinë dhe harmoninë që kanë si çift.

Samir Selimi (emri i vërtetë i reperit) aktualisht është duke e shijuar suksesin e këngës së re njëherësh të fundit që titullohet “A8”.

Projekti deri më tani ka grumbulluar mbi një milion klikime në platformën YouTube.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!