Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

S4MM publikon imazhe me bashkëshorten nga ceremonia e kurorëzimit

Zhurnal Ads

Jeta sentimentale e rep-artistit S4MM ka qenë mjaft e fshehur rrjetet sociale.

Ai përpos karrierës personale rrallë herë ka shprehur dëshirën për të detajizuar ndonjë gjë nga jeta e tij.

Por, si duhet së fundmi ka vendosur që të surprizojë fansat me një imazh, në të cilin shihet së bashku me bashkëshorten.

https://www.instagram.com/p/CGiHUz1Hawz/?utm_source=ig_web_copy_link

Në një ceremoni private, ai së bashku me Filis Ismaili kurorëzuan dashurinë me martesë në Belgjikë.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka ndarë një fotografi ku shihet me Filis, pasi u kurorëzuan.

https://www.instagram.com/p/CF2d1kKHwLN/?utm_source=ig_web_copy_link

“Pa shqetësime, pa fjalë”, ka shkruar ai në përshkrim.

Vlen po ashtu të përmendet se në një mënyrë të tillë, dyshja u fejua gjatë vitit të kaluar (2019).

Zhurnal Ads
https://www.instagram.com/p/CCHWDLnnDEq/?utm_source=ig_web_copy_link
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Matthew Broderick dhe Sarah Jessica Parker kanë 26 vjet martesë

S.B.

Ylli i “Deadliest Catch”, Nick McGlashan ndërron jetë në moshën 33 vjeçare

S.B.

Dhurata Dora tërheqëse në setin e ri fotografik

S.B.

Njihuni me artistin e ri Orges, gati të pushtojë tregun muzikor

T E

Këngëtarja Peki Palokaj uron nga larg djalin e saj me rastin e ditëlindjes

T E

Dafina Zeqiri së shpejti sjell këngën e re, ndan imazhe atraktive nga xhirimet e klipit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...